Jubileusz chóru FA – LA – RE

W piątek, 22 listopada, w Rybackim Centrum Kultury i Formacji “Boleniec” odbył się koncert jubileuszowy 30 – lecia chóru dziecięcego FA – LA – RE naszej szkoły. Z tej okazji została odprawiona w kościele św. Jakuba Ap., po której  odbył się jubileuszowy koncert z udziałem zaproszonych gości. Ten sam koncert powtórzono 26 listopada 2019 roku dla społeczności Szkoły Podstawowej w Łebie.

 Chór „Fa-la-re” na swoje 30 urodziny został oznaczony Złotą Odznaką Honorową III Stopnia Polskiego Związku Chórów i Orkiestr / Oddział w Słupsku. Jego absolwentki, tj. Justyna Bullmann – Srebrną Odznaką Honorową, Iwona Witke-Juchniewicz – Srebrną Odznaką Honorową, Oliwia Peta – Brązową Odznaką Honorową i Maria Pawlak uczennica klasy VIIIa – Brązową Odznaką Honorową.

W dniu jubileuszu chór „Fa-la-re” i dyrygentka Pani Bożena Świętek otrzymali list gratulacyjny od Pana Andrzeja Machutty Prezesa Zarządu Oddziału PZCHiO w Słupsku, gratulacje i podziękowania od władz samorządowych i Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Łebie, od zaprzyjaźnionych chórów i dyrygentów woj. pomorskiego.

Mamy nadzieję, iż dzięki pasji do muzyki, jaką mamy, będziemy konsekwentnie dążyć do sukcesów oraz spełniania artystycznych marzeń. Wszystkim chórzystom życzę wiele radości i pomyślności.