Nasze sukcesy

Pod koniec kwietnia b.r. trzydzieścioro troje uczniów z klas II-VI wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym “Rozumiem to, co czytam. Czytam to, co rozumiem”. Najlepszy wynik w szkole uzyskała uczennica z klasy II c – Julia Sędzik. Bardzo dobre wyniki uzyskali również: Agnieszka Gumienna (II a), Zuzanna Gocalińska (III a), Małgorzata Marzec (III a) oraz Konrad Gumienny (IV b) oraz Maciej Gajec (IV b). Gratulujemy i życzymy wielu interesujących lektur!

W Ogólnopolskim Konkursie Literatury Fantasy “Źródła Marzeń – Sources of Dreams”2017 w I etapie nasi uczniowie uzyskali wysokie wyniki: Maciej Gajec 12 wynik, Beata Olszewska 19 wynik, Kasia Gwizdała 21 wynik, Marcel Makowski 27 wynik, Klaudia Burzyńska 39 wynik.

Małgosia Marzec w konkursie plastycznym “Zostań mistrzem bajek”, którego organizatorem była Wojewódzka i Miejska Biblioteka w Gdańsku otrzymała wyróżnienie.
GRATULUJEMY!!!