Lato, lato, lato czeka!!!

W piątek, 23 czerwca zakończył się kolejny rok szkolny. Pożegnaliśmy go wspólnie podczas uroczystości, w hali sportowej. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: Burmistrz Miasta pan Andrzej Strzechmiński, proboszcz ks. kan. Zenon Myszk. Uczniowie osiągający wysokie wyniki w nauce otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. Były podziękowania, życzenia oraz pożegnanie koleżanek kończących długoletnią pracę. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2016/2017 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznego, udanego wypoczynku. Aby z zapasem sił, wypoczęci wrócili w nowym roku szkolnym.