Jestem łebski

14 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie IV edycji projektu “Jestem łebski”, który w bieżącym roku szkolnym skupił grupkę uczniów z klas piątych wokół historii Łeby i jej tajemnic. Pracę z uczniami podsumowała Pani Beata Czaja – kierownik Biblioteki Miejskiej w Łebie, która prowadziła zajęcia projektowe. Uczniowie naszej szkoły obejrzeli prezentację multimedialną, dzięki której dowiedzieli się, na czym polegał projekt i w jak różnorodny sposób piątoklasiści poznawali historię miasta. Wszyscy łebscy zostali obdarowani przez Panią Beatę, a wspaniała “piątka”, czyli najwytrwalsi otrzymali dodatkowe certyfikaty. Byli to uczniowie: Jakub Mazurkiewicz (V b), Julia Niżniowska (V b), Benjamin Pero (V b), Olga Paszkiewicz (V b) oraz Kacper Rubacha (V a). Gratulujemy wszystkim łebskim i już czekamy na następną edycję projektu!