“Pod żaglami w dorzeczu Łeby” – zaproszenie na spotkanie

Szanowni Rodzice

Dyrekcja szkoły serdecznie zaprasza rodziców uczniów klas III – VIII na spotkanie informacyjne w sprawie rekrutacji uczniów do programu Edukacji Morskiej “Pod żaglami w dorzeczu Łeby”. Spotkanie odbędzie się w dniu 17 października 2019 r. o godzinie 16.00 w małej sali sportowej.

Podczas spotkania przedstawione zostaną założenia programu, cele wraz z opisem działań oraz regulamin uczestnictwa w projekcie. Z tym dniem rozpocznie się również rekrutacja do programu. Nabór uczestników prowadzony będzie na podstawie złożonych i podpisanych przez rodziców: formularza wraz z oświadczeniem i deklaracją uczestnictwa.

W związku z realizacją zajęć nauki pływania jako jednego z modułów programu dla klas III bardzo prosimy o udział i pozostanie bezpośrednio po spotkaniu informacyjnym rodziców uczniów klas III.

Wszystkie niezbędne materiały dotyczące programu zamieszczone zostaną na stronie internetowej szkoły w zakładce  DLA UCZNIA – EDUKACJA MORSKA

Prosimy o zapoznanie się z materiałami i udział w spotkaniu.

Maciej Barański