“Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH”

4 października uczniowie klas czwartych i trzeciej uczestniczyli w XI Pomorskich Spotkaniach Pisarzy z Młodymi Czytelnikami „Z książką na walizkach”. Mieli zaszczyt spotkać się z pisarzem Pawłem Beręsewiczem, autorem takich książek jak: „A niech to czykolada”, „Czy wojna jest dla dziewczyn”, „Poczet psujów polskich” i wielu ,wielu innych. Spotkanie przebiegło w fantastycznej atmosferze. Pisarz w ciekawy sposób rozmawiał z uczniami o książkach, zaprezentował swój dorobek. Było wiele radości, pytań i ciekawych odpowiedzi. Na zakończenie autor podpisywał chętnym uczniom swoje książki.
Już odczuwamy niedosyt uczty literackiej i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie “Z książką na walizkach”.