Festiwal Pomuchla

W niedzielę, 10 grudnia, już po raz dziewiętnasty odbył się w Łebie Festiwal Pomuchla. Tradycyjnie od wielu lat uczestniczy w nim Szkoła Podstawowa. W tegorocznym festiwalu Uczniowski Samorząd Szkolny częstował gości pysznymi kotlecikami, oczywiście z dorsza oraz łebskimi specjałami – śledziem opiekanym i zawijanym.Samorząd przygotował również stoisko z świątecznymi ozdobami, kartkami i pierniczkami, wykonanymi własnoręcznie przez uczniów klas siódmych i gimnazjalnych. Łebscy harcerze częstowali przybyłych gości zupą rybną. Pracownia “Plastuś”, klasy IV, V zaprezentowały prace dzieci. Goście mogli skosztować pysznych wypieków (przygotowanych przez rodziców naszych uczniów) w kawiarence Rady Szkoły. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na potrzeby uczniów naszej szkoły.