Rajd Rowerowy 2017

30 września uczniowie klas siódmych wzięli udział w Rajdzie Rowerowym dookoła jeziora Sarbsko, inaugurującym Sportowy Rok Szkolny. Rolę przewodnika pełnił pan Janusz Stawrosiejko pięknie opowiadając o przyrodzie, jaką mamy w zasięgu ręki i o miejscach dotąd dla nas nieodkrytych. Niektóre fragmenty trasy były wymagające, ale wszyscy doskonale sobie poradzili. W Habendzie w Sarbsku mogliśmy odpocząć, posilić się i pomoczyć nogi w wodzie. Tam też o swojej pasji jaką jest windsurfing opowiadał nam Jakub Dolecki, absolwent naszej szkoły. Nie obyło się oczywiście bez drobnych usterek. Wyjątkową wiedzą fachową i uczynnością wykazał się Krzysiek Frydel, który nie szczędził wysiłków, aby pomóc koledze. Niech żałują Ci, których z nami nie było!

tekst: Elżbieta Frączek