Szkolny Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w naszej szkole upłynął pod hasłem “Nie jestem mugolem, ale książkowym molem”. Uczniowie wszystkich klas wzięli udział w akcji “Jak nie czytam, jak czytam”, bijąc rekord we wspólnym czytaniu książek. Klasy IV – VI uczestniczyły w zawodach sportowo – czytelniczych. Rzucano do celu, odbyły się biegi sprawnościowe, kto szybciej dotrze z książką na głowie i inne. Dodatkową trudnością były różnorodne zagadki, krzyżówki, rebusy czytelnicze. Każda z klas wykazała sie dużą sprawnością sportowo – intelektualną. Na koniec odbył sie mecz rewanżowy uczniowie – nauczyciele. Tym razem nauczyciele zwyciężyli. Wszystkie klasy były na słodkim poczęstunku, czyli lodach, uczestniczyły w seansie filmowym, w Boleńcu.