“Dzień Pluszowego Misia”

Dnia 25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Grupa starszaków naszego oddziału przedszkolnego razem ze swoimi ulubionymi “misiami” udała się do Biblioteki Miejskiej. Tam z zainteresowaniem wysłuchały historii o początkach powstania i popularności pluszowej zabawki. Na zakończenie dzieci uczestniczyły w konkursie wiedzy o niedźwiadku oraz  wspólnie ułożyły życzenia, które  z pomocą opiekunów zostały spisane i będą wysłane do wszystkich misiów na całym świecie.