Minął kolejny rok szkolny

W piątek, 23 czerwca pożegnaliśmy absolwentów naszej szkoły zaczynających nowy etap w swoim życiu oraz uczniów klas I – VII rozpoczynających wakacyjny wypoczynek. Podczas wzruszającej uroczystości wyróżniający się uczniowie otrzymali statuetki:

Primus Inter Pares – Julia Przytuła

Mistrz frekwencji – Julia Sędzik

Mistrz sportu – Adrian Boborycki, Julia Przytuła

Wyróżniający się w pracach Uczniowskiego Samorządu Szkolnego uczniowie otrzymali z rąk opiekunów statuetki:

Złota wtyczka – Ernest Czarniak

Kobieta renesansu – Julia Przytuła

Dyrektor szkoły pożegnał nauczycieli i pracowników odchodzących z naszej szkoły, którzy większość swojego zawodowego życia z nią związali: panią Bożenę Świętek i Marzenę Kietlińską – Antoniewicz oraz pana Ryszarda Górę. 

Wszystkim uczniom, pracownikom życzymy miłego wypoczynku, bezpiecznych, pełnych pozytywnych wrażeń wakacji.