Wywiadówka – zaproszenie

Zapraszam rodziców i uczniów na zdalną wywiadówkę

Serdecznie zapraszam rodziców i uczniów na zdalne zebranie z wychowawcą klasy, które odbędzie się w dniu 23.04.2020r. o godzinie 16.00.

Spotkania w klasach I-III i OP 6-latki odbywać się będą w formie konsultacji przez E-dziennik za pośrednictwem wiadomości Wychowawca -Rodzic-Wychowawca, bądź w przypadku ograniczonego dostępu do Internetu i komputera za pośrednictwem rozmowy telefonicznej.

Spotkania z wychowawcami klas IV-VIII odbywać się będą w formie wideokonferencji Meet Google z zaproszeniem i linkiem przesłanym na adres G-mail ucznia. Prosimy Rodziców o wspólne zalogowanie się ze swoim dzieckiem i uczestniczenie w wywiadówce.

Tematy do omówienia:

1. Omówienie w jaki sposób uczniowie i nauczyciel radzą sobie z nauczaniem zdalnym.
  2. Informacja w sprawie wydłużenia i formy zaliczenia poprawy oceny ndst za I semestr.
  3. Informacja w sprawie osiągnięć edukacyjnych uczniów (oceny bieżące) i frekwencja.
  4. Omówienie wyników próbnego egzaminu ósmoklasisty.
  5. Przypomnienie o konsultacjach realizowanych przez pracowników i nauczycieli
  6. Zmiana dotycząca rocznego planu zajęć!  27.04 – 30.04 zajęcia będą odbywały się zgodnie z tygodniowym planem lekcji

Serdecznie zapraszam Dyrektor szkoły: Maciej Barański