Multimedialna szkoła – piątek

Kochani dzisiaj logopedia nie ze słuchu, ale od strony budowy anatomicznej. Zapraszam do lektury.

Podniebienie gotyckie-skonwertowany

Tradycyjnie już, jak co tydzień, przedstawiam Wam obszerną fotorelację z minionych dni spędzonych przez przedszkolaki. Jak zwykle był to tydzień przepełniony ciężką pracą tych dzielnych zuchów, poznawaniem nowych informacji, literek, pełen wycinania, malowania, czytania, kolorowania, pisania, rozwiązywania różnych zadań. I mimo ogromu tej pracy, zadania były wykonywane rzetelnie, każdego dnia, często z uśmiechem na twarzy. Jak wiemy pogoda w ostatnim czasie oraz zniesienie części obostrzeń  przepisów, pozwoliły również na liczne wyjścia na spacery do lasu, na plażę. Była też oczywiście zabawa na własnych podwórkach, gra w piłkę, w klasy, wspinaczka na drzewa, sadzenie roślin, piknik czy jazda rowerami i na hulajnodze. Przedszkolaki wykazały się również w tym tygodniu dużą troską o naszą planetę, porządkując po drodze napotkane śmieci. To naprawdę z pozoru nieduzi, ale jednocześnie jakże wielcy Strażnicy Przyrody!