Multimedialna szkoła

Drodzy Rodzice, obecny czas jest trudny dla wszystkich. Wymaga od was wzmożonej opieki nad dziećmi.  Jesteśmy z wami. Będziemy dokładać starań, zamieszczać przydatne artykuły, linki do stron, propozycje gier i zabaw.

Wiemy, że dostęp do bibliotek, książek w wersji papierowej jest niemożliwy.  Dziś zachęcamy do odwiedzenia strony bajka.pl. Na stronie umieszczone są bajki, opowiadania, które dziecko może samodzielnie lub wspólnie z rodzicami poczytać, wykonać do nich ilustracje, starsze rodzeństwo poczytać młodszemu. Zachęcamy do odwiedzenia strony.

Uczniowie, którzy nie zaopatrzyli się w lektury tradycyjne, w formie papierowej mają możliwość skorzystania z lektur w formie on – line na stronie lektury.gov.pl.

Drodzy rodzice szkolny logopeda zachęca do ćwiczeń logopedycznych, które muszą być prowadzone systematycznie. W linku podaje przykłady, jak ćwiczyć z dzieckiem –  ćwiczenia