Zawody pływackie

20 lutego na basenie miejskim w Lęborku odbyły się  powiatowe zawody pływackie w ramach Igrzysk Młodzieży. Po raz pierwszy uczniowie naszej  szkoły brali udział w tych zawodach. Podczas zawodów  rozegrane były dwie  konkurencje, sztafeta oraz indywidualnie. W sztafecie brało udział 6 uczniów. Byli to:  Wiktor Boborycki, Mateusz Dolecki, Igor Rostkowski, Mikołaj Puławski, Michał Wojtaś oraz Julian Gryciuk. W klasyfikacji generalnej nasza szkoła zajęła II miejsce. Nie była prowadzona oficjalna klasyfikacja indywidualna, ale i tam nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze. Wiktor Boborycki zajął II miejsce w stylu dowolnym.

W Ogólnopolskich Zawodach Pływackich w Kartuzach Adrian Boborycki zajął III miejsce.