Walentynki

13 lutego mieliśmy w szkole wieczór zabaw i rozrywki, czyli zabawę karnawałowo – walentynkową dla klas IV – VII. W Sali Walentynkowej można było spróbować swoich sił w quizach, krzyżówkach, memory, zagadkach obrazkowych. Tematyka nawiązywała oczywiście do walentynek, czyli można było rozpoznać słynne filmowe pary, wykazać się wiedzą o walentynkach, św. Walentym. Balowicze bawili się w zabawy towarzyskie taneczne, „głodomorki” korzystały z kawiarenki. Rano bawili się uczniowie klas I – III oraz przedszkola na balu przebierańców.

W piątek, 14 lutego dominował w ubiorach społeczności szkolnej, kolor kojarzący się z walentynkami – czerwony. Oczywiście nie zabrakło poczty walentynkowej, kawiarenki. Cała społeczność szkoły została obdarowana walentynkowy symbolem – słodkim serduszkiem otrzymanym od Uczniowskiego Samorządu Szkolnego. Dzień upłynął w miłej atmosferze, pełnej niespodzianek.