Dnia 7 lutego w naszej szkole gościli aktorzy Agencji Teatralno- Estradowej ze Słupska, z przedstawieniem pt. „Powrót do  krainy baśni”. Spektakl obejrzały dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III. Wspólnie z aktorami nasi najmłodsi wyruszyli w krainę baśni. Dzieci przypomniały sobie treść ulubionych baśni i bajek ukazujących dobro i zło,  pokazujących zło, które choć czasem zwycięża, w końcu i tak zostaje ukarane, a dobro zawsze nagrodzone. Uczniowie mieli możliwość aktywnego uczestnictwa w przedstawieniu, w którym piękna fabuła, niespotykana sceneria i gra aktorów wywołała żywą reakcję uczniów, którzy nie kryli swych emocji.  Spektakl był świetną zabawą i lekcją obcowania ze sztuką, na długo pozostanie w pamięci.