“Gramy z klasą dla Jana Pawła II”

W sobotę, 18 maja odbyła się w naszej szkole, po raz kolejny, Talentiada pod hasłem “Gramy z klasą dla Jana Pawła II”.  Podczas pierwszej części imprezy mieliśmy akademię poświęconą 20 – leciu istnienia Gimnazjum Jana Pawła II, którego ostatni rocznik kończy w tym roku klasy trzecie.  Na uroczystość przybyło wiele  zaproszonych osób związanych ze szkołą:  dyrektorzy szkoły, nauczyciele, byłe i obecne władze miasta, absolwenci, rodzice. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale “Karole”. Uczniowie klas trzecich zaprezentowali poloneza. Prezentacja multimedialna przypomniała chwile z życia gimnazjum, krótki koncert muzyczny zaprezentowali obecni i byli uczniowie oraz zespół Bel Canto, swoje talenty artystyczne pokazali chłopcy klas trzecich gimnazjum i klasy ósmej. Rozdano nagrody w konkursie o Janie Pawle II. Podczas przerwy wszyscy uczestnicy spotkali się przy papieskich kremówkach. Po przerwie swoje talenty wokalne, taneczne i inne zaprezentowali uczniowie naszej szkoły. Na zakończenie był wspólny taniec belgijki dla wszystkich chętnych.  Impreza na długo pozostanie w naszej pamięci. Było wesoło, ale i nostalgicznie. Można powiedzieć coś się kończy, a jednocześnie coś zaczyna.