Nowy rok szkolny

W poniedziałek, 3 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Zaczyna się czas wytężonej pracy dla grona pedagogicznego, uczniów jak i rodziców. Nowy rok powitaliśmy wspólnie z przedstawicielami władz miasta i zaproszonymi gośćmi. W tym dniu odwiedzili nas goście z dalekiej Malezji, którzy uczestniczyli wcześniej w VIII Międzynarodowym Festiwalu Latawców, w Łebie.

W roku szkolnym 2018/2019 uczniom życzymy osiągania, jak najlepszych wyników w zdobywaniu wiedzy, rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań; uczniom klas ósmych i gimnazjalnych życzymy powodzenia na czekających ich egzaminach, a pierwszoklasiści niech pamiętają, że nie taki diabeł straszny jak go malują.

Rodzicom i Opiekunom życzymy dobrej współpracy z gronem pedagogicznym, niech osiągnięcia Waszych dzieci przyniosą Państwu wiele satysfakcji.