Żegnamy rok szkolny 2017/2018

Uczniowie po raz ostatni przed wakacjami zebrali się w hali sportowej naszej szkoły. Dyrektor szkoły pogratulował uczniom uzyskanych wyników w nauce i wielu sukcesów w konkursach i zawodach sportowych. Podziękowania otrzymali rodzice uczniów, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły poprzez pracę w Radzie Rodziców. Najlepsi uczniowie z klas IV-VII otrzymali z rąk dyrektora świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe, pożegnano absolwentów klas III gimnazjum. Podczas uroczystości wręczone zostały także dyplomy instytucjom współpracującym ze szkołą. Szczególnie serdecznie podziękowano nauczycielom – wieloletnim pracownikom szkoły odchodzącym na zasłużony emerytalny wypoczynek.
Po ostatnich spotkaniach z wychowawcami i odebraniu świadectw w szkole zrobiło się cicho i pusto.