Jestem łebski – podsumowanie

8 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie V edycji projektu “Jestem Łebski”, który w bieżącym roku szkolnym skupił grupkę uczniów z klas piątych i szóstych wokół historii Łeby i jej tajemnic. Pracę z uczniami podsumowała Pani Alicja Kisielewska – pracownik Biblioteki Miejskiej w Łebie, która prowadziła zajęcia projektowe. Uczniowie naszej szkoły obejrzeli prezentację multimedialną, dzięki której dowiedzieli się, na czym polegał projekt i w jak różnorodny sposób łebscy poznawali historię miasta. Dziesiątka najwytrwalszych uczestników projektu została obdarowana przez Panią Alicję specjalnymi certyfikatami. Byli to uczniowie: Julia Kalecińska (VI b), Konrad Gumienny (V b), Julia Niżniowska (VI b), Wiktoria Kowalczyk (VI a), Józef Sobisz (VI a), Jakub Gębka (V b), Olga Paszkiewicz (VI b), Beata Olszewska (VI b), Jakub Mazurkiewicz (VI b) oraz Marcin Rostkowski (V b). Podziękowanie od Pani Alicji otrzymała również p. Bladoszewska. Na zakończenie rozdano dyplomy z różnorodnych konkursów szkolnych, wojewódzkich, ogólnopolskich.