Wycieczka do świata przyrody

W czwartek, 25 maja duża grupa uczniów klas IV – VI, uczestniczyła w ciekawej wycieczce przyrodniczej, do Parku Edukacyjnego ZOO – Egzotyczne Kaszuby, w Tuchlinie. Podczas wycieczki uczniowie przenieśli się w egzotyczne miejsca, poznali bogactwo fauny i flory z różnych zakątków świata. Dowiedzieli się wielu ciekawostek, ze świata gadów, ptaków, skorupiaków, pająków. Mogli wziąć na ręce niektóre okazy fauny, nakarmić króliczki i świnki morskie. Zobaczyli również wystawę akwarystyczną prezentującą bogactwo fauny i flory jezior Szwajcarii Kaszubskiej. Przenieśli się w czasy prehistoryczne oglądając film 3D o zwierzętach morskich sprzed milionów lat. Wycieczka dostarczyła uczniom wielu pozytywnych emocji.