Pokaz karate w przedszkolu

Dnia 26.04.2017 przedszkolaki z naszych Oddziałów Przedszkolnych miały okazję doświadczyć prawdziwej lekcji karate dzięki rodzicom i kolegom naszych wychowanków, będących jednocześnie członkami Klubu Karate Shotokan Lębork- sekcja Łeba. Dzieciom zostały zaprezentowane podstawy karate tj. KIHON, KATA i walka KUMITE. Następnie wszystkie przedszkolaki oraz panie włączyły się w rozgrzewkę i rozpoczęły trening pod czujnym okiem zawodników Klubu- wykonywały ciosy karate, rozciągały mięśnie oraz wydawały głośne okrzyki. Na zajęciach panowała sportowa dyscyplina i prawdziwy duch walki karate. Było to niesamowicie ciekawe doświadczenie dla wszystkich. Wielu dzieciom na długi czas pozostanie w pamięci ten trening. Dziękujemy panu Arkowi i pozostałym członkom Klubu za poświęcony czas i przeprowadzenie pokazu karate w naszym przedszkolu.