Pomorski dzielnicowy oczami dziecka

Dnia 19 grudnia odbyła się uroczysta gala finałowa wojewódzkiego projektu „Pomorski dzielnicowy oczami dziecka”. Przedsięwzięcie realizowane było w ramach programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej im. W. Stasiaka”.
Podczas gali finałowej funkcjonariusze policji z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku podsumowali przedsięwzięcie, a 195 uczniów z 65 szkół podstawowych województwa pomorskiego, biorących udział w konkursie plastycznym, uhonorowanych zostało fantastycznymi nagrodami.
Z naszej szkoły wyłoniono 3 laureatów z klasy IIIa:
I miejsce – Małgorzata Marzec
II miejsce – Julia Kluska
III miejsce – Maja Tosik
Nagrody dzieciom wręczali: Wojewoda Pomorski, Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku oraz Starosta Nowodworski. Prace zdobywców pierwszych miejsc zostały umieszczone na okolicznościowym kalendarzu.
Wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursu plastycznego serdecznie gratulujemy!