“Do serca przytul psa, weź na kolana kota”

We wtorek, 10 stycznia duża grupa uczniów (50 osób) klas IV – VI wyjechała do Gdyni na wycieczkę edukacyjno – przyrodniczą. Jeździmy tak od wielu lat. W pierwszej części wycieczki uczniowie odwiedzili Centrum Nauki EXPERYMENT. W tym fascynującym świecie nauki mogli, w kreatywny sposób, rozwijać różnorodne zainteresowania.
W drugiej części wycieczki zawieźliśmy do schroniska CIAPKOWO karmę, legowiska, koce, rzeczy potrzebne zwierzętom przez cały rok. Schronisko prowadzone jest przez OTOZ Animals od 2006 roku. Pamiętajmy, że zwierzęta do schroniska trafiają najczęściej przez bezmyślne okrucieństwo ludzi. Uczniowie naszej szkoły proszą również miłośników zwierząt o pomoc. Jeżeli nie możemy w inny sposób wystarczy skromny 1% podatku podarowany na rzecz zwierząt.

KRS 0000069730 numer konta 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Ciapkowo w Gdyni z dopiskiem “Pomagam zwierzętom”