Bezpieczeństwo ważne jest.

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci. Dnia 19 grudnia, w ramach edukacji o bezpieczeństwie uczniowie klas I-VI uczestniczyli w spotkaniu z st. asp. Waldemarem Kupiczem, funkcjonariuszem Komendy Policji w Łebie. Dzieci miały okazję porozmawiać z policjantem o zachowaniu bezpieczeństwa podczas zbliżających się Świąt oraz Nowego Roku. Policjant przypomniał zasady poruszania się po ulicy, chodniku. Szczególną uwagę zwrócił na bezpieczne użytkowanie fajerwerków, pod opieką tylko dorosłych. Klasy starsze poinformował o skutkach, często tragicznych picia alkoholu przez nieletnich.
Mamy nadzieję, że dzięki takim spotkaniom policjant będzie kojarzył się dzieciom, jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.