Szkolne Andrzejki

Uczniowie klasy VI b wraz z wychowawcą zorganizowali klasom młodszym niezwykłe andrzejki. Andrzejkowe zabawy rozpoczęli od zapoznania młodszych kolegów z tradycjami andrzejkowymi. Potem zaprosili młodsze koleżanki i kolegów do sal: wróżb, konkursów i tańców. Największe kolejki tworzyły się do wróżby z kuli plazmowej. Dzieci chętnie brały udział w konkursach „Taniec z balonem”, „Rysowanie z zamkniętymi oczami”, „Jabłko na sznurku”, „Taniec na kartce”, za udział otrzymywały kolorowe dyplomy. Dziękujemy starszym kolegom i ich wychowawczyni za wspaniałą zabawę, pełną poczucia humoru.
Klasy IV – VI bawiły się podczas zabawy andrzejkowj, która odbyła się po południu 24 listopada. W trakcie były wróżby, kawiarenka, wspólna zabawa.