Nasi uczniowie w III Grand Prix Lębork Karate WKF

Dnia 12 listopada, w Lęborku odbyło się III Grand Prix Karate WKF. Jest to turniej rankingowy, zaliczany do klasyfikacji ogólnej Pomorskiej Ligi Karate. W tym międzynarodowym turnieju udział brało 468 karateków z 21 klubów z całej Polski oraz 2 kluby z Rosji. W ogólnej klasyfikacji medalowej gospodarze turnieju: Klub Karate Shotokan Lębork zajął VI miejsce, a w generalnej klasyfikacji punktowej II miejsce. Wśród zawodników świetnie zaprezentowali się w swoich kategoriach wiekowych i wagowych, w różnych konkurencjach młodzi karatecy z Zespołu Szkół:
Szkoły Podstawowej, w Łebie – Szymon Sołtys z kl.II a zdobył 4 brązowe medale, Agnieszka Gumienna z kl.II a dwa brązowe i Konrad Gumienny z kl.IV b dwa brązowe medale.
Gimnazjum w Łebie – Dawid Rostkowski zdobył złoto i brąz w Kumite drużynowym oraz srebrny medal w Kumite indywidualnym.
Serdecznie zapraszamy wszystkie chętnych na treningi Karate WKF (które od tego roku jest dyscypliną olimpijską – TOKYO 2020) do małej sali gimnastycznej w SP Łeba w każdy wtorek i czwartek o godz.: 17.30