Mali artyści

Uczniowie naszej szkoły, uczęszczający na zajęcia muzyczne do Powiatowego Ogniska Artystycznego w Lęborku, prowadzone pod kierunkiem p. Bożeny Świętek w dniu 18 listopada wystąpili na koncercie klasowym. Zaproszeni goście, wśród nich p. W. Siedlik dyrektor ogniska artystycznego oraz rodzice z wielkim zainteresowaniem przysłuchiwali się występom dzieci, które nagradzali dużymi brawami. W programie muzycznym pojawiły się utwory fortepianowe zagrane solo oraz na  4- ręce. Uczennice kl. I ogniska Maja Tosik i Małgorzata Marzec zaśpiewały  i zagrały na instrumentach perkusyjnych w sekcji rytmicznej.  Wszystkim występom sprzyjała miła atmosfera i sceneria jesieni. Nie zabrakło podziękowań i życzeń dla młodych , rozwijających się talentów muzycznych.
                                                                                                            Brawo !