Turniej Piłki nożnej ORLIK – VI edycja

Dnia 7 września na boisku Orlik w Łebie odbyły się eliminacje gminne Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP w piłce nożnej dziewcząt. W turnieju wystąpiły cztery drużyny dziewcząt z rocznika 2002/2003. Zwyciężyła drużyna o nazwie „Szalone Dziewczyny”.

10 września odbyły się eliminacje gminne dziewcząt z grupy młodszej,  (roczniki 2004/2005). Zwyciężyła drużyna o nazwie „Yolo Mufinki”.

W dniu 14 września odbyły się eliminacje gminne Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP w piłce nożnej chłopców grupa młodsza,   wygrała drużyna o nazwie  „Młode Orły Łeba”.

16 września zagrali chłopcy starsi,wygrała drużyna „FC Łeba”. W każdej grupie wiekowej rywalizowały po cztery drużyny.

Patronat nad turniejami objął dyrektor Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Łebie Tadeusz Rabka. Turniej przebiegał w sportowej atmosferze, opiekunowie drużyn gorąco dopingowali swoje pociechy. Wspólnie z organizatorami rodzice stworzyliśmy miłą rodzinną atmosferę. Opiekunowie drużyn zorganizowali dla swoich drużyn słodycze i napoje. W ceremonii wręczania dyplomów uczestniczył dyrektor szkoły. Na zakończenie wszyscy otrzymali okolicznościowe dyplomy, opaski odblaskowe, a najlepsza i najlepszy zawodnik z drużyny otrzymał pamiątkową koszulkę ufundowaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Zwycięska drużyna chłopców grupy młodszej „Młode Orły” Łeba wzięła udział  w I półfinałach wojewódzkich, które odbyły się w Wicku w dniu 22 września zajmując IV miejsce.