Bezpieczna droga, bezpieczny przedszkolak

Wrzesień w naszym przedszkolu jest miesiącem, w którym szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo. Dlatego 23 września na zaproszenie dzieci i nauczycielek przedszkole odwiedził funkcjonariusz Komisariatu Policji w Łebie, który przybliżył dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Po zajęciach teoretycznych zasady bezpiecznego poruszania się po drogach przedszkolaki przećwiczyły praktycznie przed szkołą, poprawnie przechodząc przez ulicę z zachowaniem wcześniej wspomnianych zasad bezpieczeństwa. Na zakończenie otrzymały odblaski oraz kamizelki, ufundowane przez firmę Lane Energy Poland. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie o zasadach bezpieczeństwa, które na pewno długo pozostanie w pamięci naszych dzieci!