Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w szkole upłynął pod hasłem “Dzień Amerykański”, podczas którego uczniowie zaprezentowali swoją wiedzę o historii, kulturze USA. Były popisy taneczne wszystkich klas w MINI PLAYBACK SHOW, testy wiedzy – Quiz o USA dla klas IV – VI oraz Spelling Competition – konkurs pisowni i wymowy dla klas I – III. W popisach tanecznych najlepsza okazała się klasa IIIb oraz VIa. Drugie miejsce uzyskały klasy Ia i IVa, natomiast III miejsce – IIa i IVb. W Quizie o USA wygrała klasa VIa, natomiast w Konkursie pisowni i wymowy dla klas młodszych zwyciężyła klasa IIa. Popisy naszych uczniów oglądały przedszkolaki  z oddziałów przedszkolnych przy naszej szkole oraz rodzice. W ubiegłym roku szkolnym Dzień Dziecka upłynął pod hasłem Dzień Brytyjski, celem takiego obchodzenia  tego dnia jest połączenie przyjemnego z pożytecznym tj. poszerzenie wiedzy o świecie, a przede wszystkim dobra zabawa.