Apel z nagrodami

W piątek, 19 czerwca odbyły się apele dla klas I – III oraz IV -VI z rozdaniem nagród za konkursy szkolne i pozaszkolne. Były to nagrody za konkursy matematyczne Międzynarodowy  “Kangur”, Ogólnopolski “Liga Matematyczna”, konkursy humanistyczne: ortograficzne, recytatorskie. Konkursy plastyczne wojewódzkie  “Moja mała ojczyzna”, “Wielkanoc na Pomorzu”, Metropolitarny Konkurs Biblijny. Konkursy szkolne “Aktywny muzyk”, Mistrz klawiatury”, “Komputerowe prezentacje”, Szkolny konkurs ekologiczny. Konkurs czytelniczy “Harry Potter, daję słowo jest lekturą wyjątkową”, Konkurs plastyczny “Ruch to zdrowie”, konkurs profilaktyczny”Palenie jest słabe”, “Czytelnik roku szkolnego 2014/2015”,  dyplom za aktywne uczestnictwo  w Uczniowskim Samorządzie Szkolnymi,  nagrody za udział w Europejskim Tygodniu Sportu . Konkursów i oczywiście nagród był ogrom, uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie uczestniczą  w konkursach, a efekty są widoczne w osiągnięciach.