“Matematyka i przyroda”

W sobotę 16 maja odbył się finał VI Wojewódzkiego Konkursu „Matematyka i przyroda” dla uczniów klas V pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty. Jak co roku konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. We wszystkich jego etapach  uczestniczyło 67 drużyn ze szkół podstawowych całego województwa. Uczniowie zespołowo  rozwiązywali na przemian zadania z matematyki i przyrody.  Konkurs odbywał się w  3 etapach. Do finału dopuszczono 26 drużyn z terenu województwa pomorskiego.W finale naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Ilona Burzyńska, Wojciech Piasecki  i Filip Peta. Nasza drużyna uplasowała się w środku stawki, zdobywając 35 pkt.
                                                                                                              Gratulujemy!!!