Poznajemy zawody

W ramach kontynuacji cyklu zajęć „Poznajemy pracę ludzi z najbliższego otoczenia”- „średniaki” z naszych oddziałów przedszkolnych  6 marca sami wcielili się w rolę małych kucharzy- samodzielnie przygotowując pyszną i zdrową sałatkę warzywną. Następnie 11 marca wybrali się z wizytą do pobliskiej apteki „Łebskiej”, dzięki czemu nieco szerzej została przedstawiona im praca farmaceuty. Dzień później zaś udali się, by obejrzeć cudownie kolorową pracownię „Plastuś” w naszej szkole, dzięki czemu zapoznali się z niezwykle ciekawą, ale i zarazem bardzo trudną pracą artysty. Dzieciom bardzo podobają się takie wycieczki, dlatego też planujemy kontynuować zwiedzanie różnych ciekawych miejsc- będzie to na pewno salon fryzjerski, komisariat policji, straż pożarna, kapitanat portu itp.