Popis półroczny klasy fortepianu

21 stycznia odbył się popis półroczny klasy fortepianu w auli koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej  I stopnia w Lęborku.  Każda uczennica z klasy II, III i IV przygotowała utwór fortepianowy oraz kolędę polską. Popisom artystycznym  przysłuchiwał się Wojciech Siedlik dyrektor POA w Lęborku, rodzice pianistek, dziadkowie i wolni słuchacze. Pani Bożena Świętek nauczyciel prowadzący  klasę fortepianu w dziale muzycznym POA w Lęborku wyróżniła Julię Mroczkowską, Marię Pawlak, Wiktorię Bieniek i Martynę Waras za bardzo dobre postępy w nauce. Dyrektor POA podsumował pracę za  I półrocze i zapowiedział na wiosnę koncert jubileuszowy z okazji 60-lecia POA  w Lęborku z udziałem uczniów działu muzycznego, baletowego i plastycznego.