Bal w przedszkolu

W poniedziałek 12 stycznia o 10 rano muzyką w rytmie samby, walczyka i “kaczuch”, która wszystkie dzieci porwała do tańca, rozpoczął się karnawałowy bal w przedszkolu.  Dzieci oraz Panie przebrane były za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Na Balu można było spotkać: wróżki, królewny, motyle, piratów, Spidermana, Batmana i wiele, wiele innych postaci. W przerwach między tańcami czekał na dzieci słodki poczęstunek. Duży zachwyt wywarł na dzieciach pokaz magii w wykonaniu zespołu prowadzącego bal. Wspólna zabawa przyniosła naszym wychowankom wiele radości i uśmiechu na twarzy – co było głównym celem balu.
                                                                                                                                     Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej wspaniałej zabawy.