Spotkanie po 33 latach

Kilka dni przed zakończeniem minionego roku doszło do spotkania absolwentów klasy 8a, którzy uczęszczali do naszej szkoły w latach 1982 –1990. Klasa liczyła 32 uczniów. Na spotkanie stawiło się 14 osób. Nie wszyscy mogli przyjechać – dyżury w pracy i inne obowiązki zawodowe czy stan zdrowia, a dwóch naszych kolegów niestety już nie żyje.
Część z osób miała blisko – nadal mieszka w Łebie, Żarnowskiej czy w Lęborku. Niektórzy przyjechali z innych regionów kraju. Były też osoby, które specjalnie na to spotkanie wyruszyły ze Szwecji, Portugalii. Z nieobecnymi łączyliśmy się przez internetowe komunikatory.
Najpierw spotkaliśmy się w szkole, w naszej klasie razem z Wiesławem Baniakiem, naszym wychowawcą. Potem przenieśliśmy się do jednego z łebskich lokali, gdzie mieliśmy wystarczająco dużo czasu na wspomnienia ze szkoły, opowieści o naszych rodzinach i sprawach zawodowych, a także na plany kolejnego spotkania.

Tak wyglądaliśmy kiedyś
(zdjęcie klasy IV a)