OFERTA NA FERIE W ŁEBIE 2024

Szanowni Państwo

Przedstawiamy Państwu ofertę zajęć i wyjazdów przygotowanych na okres ferii dla uczniów i rodziców szkoły.

W poniższej prezentacji znajdziecie Państwo ofertę przygotowaną przez SP Łeba oraz linki do rejestracji uczestników na wybrane formy zajęć i wycieczek.

Dodatkowo na stronie internetowej szkoły udostępniona zostanie Państwu oferta przygotowana przez Bibliotekę Miejską w Łebie.

Wszystkie formy zajęć oraz wyjazdów będą finansowane z środków KRPA z Budżetu Gminy Miejskiej Łeba.

Nabór na określone poniżej formy zostanie przeprowadzony na podstawie złożonych deklaracji. Deklaracja jest zgłoszeniem ucznia do udziału w określonych zajęciach. Deklarację będzie można złożyć w formie Formularza elektronicznego lub wypełnić przez Rodzica/opiekuna w formie papierowej w Sekretariacie szkoły.

Nabór zostanie przeprowadzony na podstawie kolejności złożonych deklaracji.

Wniosek należy złożyć oddzielnie na każde dziecko.

Deklarację należy złożyć do dnia 12.01.2024r. Po tym terminie Deklaracje będą przyjmowane do wyczerpania miejsc. Potwierdzenie zakwalifikowania uczestników dostępne będzie w formie listy wywieszonej w holu szkolnym przy wejściu do szkoły od dnia 17.01.2024

Link do oferty: kliknij

Z poważaniem: