Calineczka – spektakl

15 czerwca 2023 r w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Uczniowie klas I-VIII mieli okazję obejrzeć przedstawienie inspirowane baśnią H. Ch. Andersena pt. “Calineczka”. Inscenizację przygotowały uczennice klas: IVb, Vb, VIIIb oraz VIIIc. Dodatkowo występ młodych aktorek uświetnił śpiew w wykonaniu Alicji Lechończak i Jaśminy Jasińskiej. Nad realizacją całego projektu czuwali nauczyciele: Malwina Szuster, Jolanta Fic oraz Leszek Fic. Warto wspomnieć też o gościu specjalnym, który został zaproszony do współpracy przy realizacji owego przedsięwzięcia. Była to absolwentka Szkoły Podstawowej w Łebie – Kinga Gałązka. Nasza była już uczennica zatańczyła układ opracowany przy wsparciu pani wicedyrektor Elżbiety Frączek. Całość dopełniła oprawa muzyczna nawiązująca do bajek Disneya oraz wizualizacje przygotowane przez nauczycieli i ucznia klasy VIIIc – Ernesta Czarniaka. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację projektu i gratulujemy sukcesu!