Komunikat dyrektora szkoły

Rodzice opiekunowie uczniów klas I-III

Od dnia 26.04.2021 r. wznawiamy zajęcia w trybie hybrydowym. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.zajęcia w szkole będą zorganizowane w taki sposób, aby zajęcia w szkole miało nie więcej niż 50 proc. uczniów klas I-III oraz co najmniej 50 proc. – zdalnie.
Biorąc pod uwagę, w miarę możliwości, równomierne i naprzemienne realizowanie tych zajęć przez każdego ucznia informuję, że organizacja zajęć dla uczniów klas I-III przebiegać będzie zgodnie z ustalonym naprzemiennym planem
26.04.2021 / poniedziałek /
27.04.2021 / wtorek /
28.04.2021 / środa /
29.04.2021 / czwartek /
30.04.2021 /piątek /
04.05.2021 / czwartek /
– klasy I-III B w trybie stacjonarnym
Do czasu wprowadzenia zmian obowiązuje tryb naprzemienny.

W szkole prowadzona będzie również opieka świetlicowa dla uczniów, którzy uczą się stacjonarnie.
Uczniowie z orzeczeniem i opinią realizują zajęcia w trybie stacjonarnym pod opieką nauczyciela i wychowawcy klasy.

Maciej Barański