Komunikat Dyrektora szkoły z dnia 19.03.2021

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Komunikat Dyrektora szkoły z dnia 18.03.2021r.  pozostaje bez zmian w sprawie organizacji pracy szkoły od dnia 22 marca 2021r.

Ponadto w tym okresie, dla dzieci z klas I-III szkoły podstawowej, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, szkoła zorganizuje opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem objęcia ucznia opieką świetlicową i zajęciami zdalnymi prowadzonymi w szkole jest złożenie wniosku rodziców i zatwierdzenie przez dyrektora szkoły. Rodzice , którzy złożą wniosek online otrzymają informację zwrotną o podjętej decyzji.

Link do wniosku: https://forms.gle/YijzUFherRmnLgKx6

Z poważaniem: