PO MOC – Międzynarodowy dzień zapobiegania przemocy wobec Dzieci

PO MOC – Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Przemocy wobec Dzieci
19 listopada przez cały dzień w naszej szkole odbywała się kampania informacyjna na temat zapobiegania przemocy wobec dzieci (rodzinie).
Trudno uciec od przemocy, jest ona bowiem wszechobecna w sferze online i offline. Warto stawić jej czoła, więc jeśli znamy osoby które nie mają bezpiecznego domu, nie zostawiajmy ich samych sobie.
W ramach kampanii informacyjnej na terenie szkoły wszyscy pracownicy i odwiedzający ją rodzice otrzymali ulotki mogące pomóc.
Krótki apel informacyjny był okazją do wręczenia nagród uczniom, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym.
Komisja nagrodziła wszystkich uczestników.
W kategorii plakat
I miejsce Maria Bieniek
II miejsce Franciszek Kajnowski
III miejsce Antonina Kracińska
W kategorii rysunek
I miejsce Kaja Rabka
II miejsce Anna Kaleta
III miejsce Julia Sędzik
ucz. Oskar Kosałka
Nagrody ufundowała Gmina Miejska Łeba i MOPS. Organizatorem był Interdyscyplinarny Zespół ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie przy Urzędzie Miasta Łeby.
Pomagajmy młodym ludziom poradzić sobie z trudnymi sprawami.
Niech ,,PO MOC” BĘDZIE Z NAMI