Sportowe sukcesy

W bieżącym roku szkolnym po raz kolejny uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach karate .

27 października po raz pierwszy debiutowali nowi zawodnicy z Oddziałów Przedszkolnych. W IX Edycji Klubowych Zawodów Karate – Bolszewo 2018 zdobyli m.in. :
Sara Pękala – złoty medal – tor przeszkód 6 lat
Rafał Obaliński – srebrny medal – tor przeszkód 6 lat
Bartek Sołtys – złote medale w kata i kihon
Starsi zawodnicy nie pozostali w tyle:
Szymon Sołtys kl. IV – srebrny medal w kata 12-13 lat ( + 2 brązowe)
Agnieszka Gumienna kl. IV – złoty medal w kata 8-9 lat ( + 1 srebrny i 2 brązowe)
Konrad Gumienny kl. VI – srebrny medal w kumite indywidualnym 12-13 lat.

10 listopada 2018 odbyły się zawody V GRAND PRIX KARATE WKF – LĘBORK , międzynarodowe zawody rankingowe Pomorskiej Ligi Karate, organizowane przez Klub Karate Shotokan , do którego należą uczniowie naszej szkoły. Tutaj, również odnieśli swoje sukcesy .
Agnieszka Gumienna zdobyła m.in. I miejsce w kumite indwid. 8-9 lat ( + 3 brązowe medale)
Szymon Sołtys zdobył m.in. I miejsce w kata drużynowym ( + 2 srebrne i 3 brązowe medale )
Bartek Sołtys – I miejsce w kata drużynowym 8 lat ( + 2 brązowe medale).
Konrad Gumienny w starszych kategoriach, tym razem bez medalu, jednakże dwukrotnie zajął 5 miejsce (tuż za podium).

Dziękujemy za godne reprezentowanie Nas w sporcie .