Ogólnopolskie Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

21 czerwca odbyło się w naszej szkole Ogólnopolskie Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024. W uroczystości wzięła udział Ministra Edukacji i Nauki Barbara Nowacka, Szefowa Gabinetu Politycznego Ministerstwa Edukacji i Nauki Adrianna Guziczak, Dyrektor Departamentu Komunikacji Ministerstwa Kacper Lawera, senator RP Kazimierz Kleina, Pomorski Kurator Oświaty Grzegorz Krygier, Wice Wojewoda Pomorski Anna Olkowska Jacyno, Burmistrz Miasta Łeby Agnieszka Derba, Starosta Powiatu Lęborskiego Tomasz Litwin. Szkołę odwiedzili również przedstawiciele zaprzyjaźnionych organizacji oraz rodzice uczniów.

Podczas uroczystości zakończenia roku ministra dziękowała wszystkim nauczycielom oraz całej szkolnej społeczności za wysiłek włożony w pracę

“Wiemy jak niesamowitą pracę wykonujecie w każdej polskiej szkole. Kształtowanie młodego pokolenia to wielkie wyzwanie”

życzyła wszystkim bezpiecznych wakacji.

“Dbajcie o siebie, bądźcie bezpieczni i do zobaczenia we wrześniu”.

Wręczyła statuetki i świadectwa uczniom klasy ósmej oraz laureatom konkursów ogólnopolskich i wojewódzkich. Wystąpił senator RP Kazimierz Kleina, będący absolwentem naszej szkoły, Burmistrz Miasta oraz dyrekcja szkoły. Po części artystycznej i wręczeniu nagród uczniowie stanęli do pamiątkowego zdjęcia z ministrą.