Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W 2023 roku Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia przypada na 17 listopada (piątek).
Nauka poprzez zabawę zawsze przynosi najlepsze efekty, dlatego jak co roku nasza szkoła bierze udział w tym wydarzeniu.
To inicjatywa skierowana nie tylko dla młodzieży i dzieci, ale i dorosłych.
Odświeżenie tabliczki mnożenia nikomu nie zaszkodzi, a może to być dobry wzór dla młodszych pokoleń. Ci z kolei dzięki temu wydarzeniu mogą nadrobić matematyczne zaległości po wakacjach.
Głównym mottem akcji jest „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają”.

17 listopada zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników naszej szkoły do zabawy z tabliczką mnożenia.

Szkolny Mistrz Tabliczki Mnożenia – zapraszamy do sali nr 9 i sali nr 12 po 4 lekcji, na długiej przerwie.

Zabawy i gry matematyczno-ekonomiczne – zapraszamy na korytarz matematyczny po 3 i 4 lekcji.

Baw się razem z nami!!!