Laureaci konkursu plastycznego “My i ryby”

Uprzejmie informujemy, że zakończyła się II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pn. “My i ryby – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas”.

Komisja konkursowa, na czele z Panią Justyną Adamską, Dyrektor Departamentu Pomocy Technicznej w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, koordynującym realizację zadań Instytucji Zarządzającej Programu Operacyjnego “Rybactwo i Morze” (PO RYBY 2014 – 2020) w zakresie informacji i promocji, spośród 667 nadesłanych prac wybrała najlepsze prace i laureatów konkursu oraz przyznała wyróżnienia. Z województwa pomorskiego w kategorii klas 4 – 6 przyznała uczniom naszej szkoły:

II miejsce – Pawłowi Marzec 5B

III miejsce – Jaśminie Konińskiej 6A

Serdecznie gratulujemy, to bardzo dobry wynik, jak na taką ilość prac nadesłanych z całej Polski.

Uczniowie wykonali prace w ramach realizacji Projektu “Żagle Wiedzy”.