Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W piątek, 24 czerwca pożegnaliśmy uczniów szkoły, którzy długo czekali na upragnione wakacje. Szczególnie serdecznie żegnamy absolwentów klas ósmych, przed którymi nowe wyzwania, oczekiwania. Absolwenci pożegnali nas polonezem i belgijką. Zatańczyła dla nas uczennica z Ukrainy.

Wyróżniający się uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, rodzice współpracujący ze szkołą podziękowania. Apel zaszczycili przedstawiciele władz miasta, instytucji współpracujących. Wręczono statuetki Łebskie Mickiewicze:

PRIMUS INTER PARES – Maria Bieniek 8 b

Mistrz Frekwencji – Maria Bieniek 8 b

Społecznik – Maria Bieniek 8 b

Najlepszy Sportowiec – Maria Bieniek 8 b

Najlepszy Sportowiec – Jan Niżniowski 8 a

Super Czytelnik – Anna Stasiak 8 b

Talent Artystyczny – Damian Skrzybalski 8 b

Wyróżnienia za działania na rzecz szkoły otrzymały również: Kaja Rabka 8 b, Zuzia Gocalińska 8 a, Natalia Michałowska 8 c

Statuetki otrzymali najlepsi sportowcy , reprezentujący szkołę w licznych zawodach sportowych.