Uczniowskich sukcesów ciąg dalszy

W poniedziałek, 30 maja 2022 r., w sali rajców Urzędu Miejskiego w Lęborku odbyło się uroczyste podsumowanie Otwartego Konkursu Literackiego “Legendy Błękitnej Krainy”, który ma bogatą tradycję. W tym roku odbyła się już 16 edycja. Cieszy nas niezmiernie fakt, że uczennica klasy 4A – Zuzanna Cienka – została laureatką tego konkursu.

XVI Otwarty Konkurs Literacki Legendy Błękitnej Krainy organizowany jest przez Lokalną Organizację Turystyczną Ziemia Lęborska – Łeba przy współpracy z Urzędem Miejskim w Lęborku, Starostwem Powiatowym w Lęborku, Urzędem Gminy w Cewicach, Urzędem Gminy w Łęczycach, Urzędem Gminy w Potęgowie oraz Urzędem Gminy w Wicku.

Zuzia w swojej kategorii wiekowej (10-12 lat) uzyskała III miejsce. Gratulujemy serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów literackich, wielu inspiracji i weny twórczej. Zachęcamy serdecznie pozostałych uczniów, by w przyszłym roku spróbowali swoich sił w tym ciekawym konkursie. Jeszcze raz gratulujemy!