Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbyło się stacjonarnie. Podczas uroczystości powitano w gronie uczniów naszej szkoły pierwszaków, których dyrektor szkoły Maciej Barański pasował na uczniów. Nie zapomniano przypomnieć w kilku słowach o rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.  Burmistrz miasta, pan Andrzej Strzechmiński stanowisko dyrektora szkoły na kolejne 5 lat powierzył panu Maciejowi Barańskiemu. Stanowisko wicedyrektora dalej piastować będzie pani Elżbieta Frączek. Cieszymy się z tego i oczywiście serdecznie gratulujemy!

Szkoła uzyskała Certyfikat “Złote szkoły NBP” edycja 2020/2021, dyrektor wręczył dyplomy Drużynie Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej.

Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły życzymy udanego roku szkolnego, w trybie stacjonarnym. Uczniom oczywiście jak najlepszych wyników w nauce i wielu sukcesów.